• Намалена цена
  • Ново
Lyudmila Безжична Камера За Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza 2005~2007 Rear view Camera / Назад Камерата / HD CCD Ноќ Визија
zoom_in

Lyudmila Безжична Камера За Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza 2005~2007 Rear view Camera / Назад Камерата / HD CCD Ноќ Визија

DEN 1301.00 1734.72

Износот
check Това е достапна

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор за Безжична Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza 2005~2007
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН . МОДЕЛ РКА е за поврзување на боја LCD Монитор. МОДЕЛ ПОМОШЕН е за поврзување со protable GPS. Ако цел без да остават порака, ќе испрати модел МОДЕЛ РКА Defaultly . Лесна Инсталација !!!
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Предавателот 1 x Приемникот 1 x прирачник за корисникот Спецификација : 1 Effective Pixls : 440.000 (720x540) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2.4 G безжична / колор видео Предавател за Rear view Camera да Цртичка DVD, Во Автомобил Монитор, LCD. - Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани. - Конвертирате жичен rear view camera во безжичните. - Во реално време задните приказ додека обратен автомобил за да се осигура вашата безбедност - Силна анти-мешање способност,висок квалитет на сликата. - Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос. - Едноставно поврзување на заден поглед на камерата за да предавателот и автомобил LCD дисплеј на приемникот и voila! Имате себе целосно функционирање безжична rear view camera. Предавателот : 2.4 G безжична/колор видео Влез : DC 9 V~14 V LED Моќ Екранот Примачот : 2.4 G безжична/колор видео Влез : DC 5 V LED Моќ Екранот За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Материјал Тип:
ABS
Жица или Безжично:
Безжичната
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Одговара:
ЗА Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza 2005~2007

Слична стока во категоријата..