• Намалена цена
  • Ново
Интелигентни Динамичен Траекторијата Песни Rear View Camera HD CCD Обратна Копија Камера Авто Обратен Паркинг Помош Intelligen
zoom_in

Интелигентни Динамичен Траекторијата Песни Rear View Camera HD CCD Обратна Копија Камера Авто Обратен Паркинг Помош Intelligen

DEN 1224.00 2400.00

Износот
check Това е достапна


Камера карактеристики: 1 : Нов и висок квалитет
2 : IP68 Водоотпорен,Со dustproof може да се користи и во автомобил;
3 : Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија и;
4 : Компактен дизајн и лесна за intall;
5 : Супер Ноќ Визија,170 степен широк агол; 6 : Увоз процесор, нема светлина средина, исто така може да се види јасно; 7 : Применливи Возила : За Фолксваген/ BMW/ Audi/ Бенц; За : Ford/ Тојота/ Mazda/ Hyundai/ Хонда/ "Опел" и повеќе. Answer : ___________________________ Note : камерата е оценет напон е 9 V-12 V, не се погодни за директна инсталација во камионот, бидејќи напонот на камион батеријата е 24 V, камерата ќе бидат оштетени
Сите монитори почне да работи треба да биде активиран за две состојба :
1 власт се добива
2 видео сигнал е на текст (или камера поврзана на монитор е да работи правилно)

Алармот Тип:
Задната Страна
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
QXNY

Слична стока во категоријата..