• Намалена цена
  • Ново
за SONY CCD автомобил Задна Камера за BMW trunk се справи со камера за BMW X1 BMW серија 3 2018 rearview обратна камера
zoom_in

за SONY CCD автомобил Задна Камера за BMW trunk се справи со камера за BMW X1 BMW серија 3 2018 rearview обратна камера

DEN 1167.00 1536.00

Износот
check Това е достапна


Нов производ
Топла продажба
камерата одговара за BMW X1 BMW серија 3 2018 rearview обратна камера
Ве молиме одберете според опции Во различни земји, автомобил модели може да се разликуваат ве Молиме проверете со вашиот автомобил trunk се справи со капак позиција големина пред да ја купите ,ви благодариме. Можеби дел од земјата камерата се различни. Оваа камера се испрати без guiding line како стандардно , кога ќе треба камера со guiding line ве молиме отсече мала бела линија*
ако ви се сече на мали линија кога камерата на работа ,се што треба да направите следат подолу водителка
Ве молиме имајте предвид : ( Ако сакате да се купи безжична камера ,
ве молиме прво ќе стави на две производ линкови во "add to автомобил" тогаш да се купи
Водич : изберете вашиот производ
безжична камера вклучуваат : камера ,безжични reciever и Предавателот,прирачник ,не се вклучуваат жица.
детали за производот
Кабелот како што е подолу (6m AV кабел како стандардно)
(тоа е стандардно)
Ако ви треба ,вие треба да остави порака за нас ,само може да се испрати од Кина ,не Може да го одберете за руски и НИ пратката)
за безжичен Предавател приемник прикажани
1,кога ќе го поврзете нормално следи 4.3 /5" ,DVD wihtout trigg er линија ,ве молиме изберете оваа
2,кога ќе го поврзете преносни GPS за ,приклучокот е 2.5 mm
ВАЖНА НАПОМЕНА : ако вие ќе се поврзете 7" монитор или вашиот DVd со обратен предизвика линија.ве молиме мора да се купи безжична recei вер со активирањето линија,и ве молиме треба да
th e сина линија е ДО обратен приоритет линија
Конекција :
Заеднички проблеми и решенија( Љубезно одговори на вашите прашања : )
( 1) Може да оваа камера се инсталира на р earview огледало рекордер ?
НЕ, тоа не може ,Обично тоа може да се поврзе TFT монитор, огледало монитор,РКА DVD ,но не може да се поддржат Возачот recorder .
(2) Може да камерата одговара на мојот автомобил ?
Во различни земји, автомобил модели може да се разликуваат ве Молиме проверете со вашиот автомобил табличка светлина маска или багажникот рака големина пред да ја купите ,ви благодариме.Можеби дел од земјата камерата се различни.
(3)Дали камерата има референца линија?
постои референца линија како стандардна за задна камера
(4)За видео линија, тоа е AV или AVIN(2.5 mm) за преносни?
AV default,ако треба AVIN ,ве молиме оставете порака за да ги следат вашите ред(само за поддршка на Пратката од Кина ).
(5) .Зошто сликата се случи jitter, поздравниот екран, мешање,нестабилен, Црна и бела боја кога ќе се наназад?
1) сликата станува црна и бела боја само затоа што сте купиле погрешна ТВ систем. Оваа камера изграден во NTSC систем како стандардно,
ако вашиот монитор е PAL систем, тоа ќе се покажа jitter , Црна и бела боја.

Напон:
12V
Бренд Име:
HUIMU
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Стакло
безжични/жица:
имаме опции
ТВ систем:
NTSC/PAL(NTSC е стандардно)
Ноќ визија:
Yes
Водоотпорен:
Yes
паркинг линија:
со линијата како основен
Големина:
основата на нашата слика
во парк:
Yes

Слична стока во категоријата..