• Ново
Обичај Класичната Рингишпил Среќен Одат Круг ПВЦ Покрив
zoom_in

Обичај Класичната Рингишпил Среќен Одат Круг ПВЦ Покрив

DEN 9744.00

Износот
check Това е достапна


Марка : превозот цена само за референца. Ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите најевтиниот превозот надомест.
Како и за големината на рингишпил покрив , ќе бидат прилагодени според вашите големина.

Обичај отворено деца, забавен парк рингишпил покрив
Дали имате сет рингишпил ?
Ако одговорот е да, тоа е потребно да се има рингишпил покрив.
Постојат 2 вида на материјали за рингишпил покрив.
Еден е од ПВЦ материјал.
Другиот е Оксфорд ткаенина материјал.
Ако сакате да имате на вашиот сопствен големина, таа е достапна.
Повеќе детали, можете да го советуваат. Ние можеме да дизајнираме тоа според вашето барање.
Обичај отворено деца, забавен парк рингишпил покрив
Слики покаже на рингишпил покрив :
1:Оксфорд Ткаенина Рингишпил Покрив
2:ПВЦ Рингишпил Покрив
Повеќе Користење На Рингишпил Покрив
Зошто да го одберете нас?
Кориснички Смола скулптури и статуи, ве молам само да испрати уметнички дела, ние не одмор за вас.
На суровина што ние користејќи се со висок квалитет, бојата е еден вид на автомобил сликарство inculde на undercoat. Контрола На Квалитет :
Сите производи мора да се оди преку пет проверки во процесот на производство
Релевантни материјал проверите, секој индивидуален процес, вклучувајќи и лиење, полирање, сликарство, пакување.
Стандард Пакување : polybag и пена, со дрвени случај за испорака.
Други : Ако ви е потребна посебна пакување за вашите производи, ве молиме да ги споделите со нас.

Карактеристики:
возење на
Животни:
коњ
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
KLE020
Материјал:
ПВЦ/Оксфорд Ткаенина
Име:
Рингишпил Покрив
дизајн:
Обичај
цена:
Фабрика цена
MOQ:
1 Парче
Употреба:
деца рингишпил

Слична стока во категоријата..