• Намалена цена
  • Ново
ОЕМ 89421-87204 8942187204 079800-3610 Сензор доза цела притисок МАПАТА Сензор За DAIHATSU КМ
zoom_in

ОЕМ 89421-87204 8942187204 079800-3610 Сензор доза цела притисок МАПАТА Сензор За DAIHATSU КМ

DEN 691.00 864.00

Износот
check Това е достапна


гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
ОЕМ 89421-87204 8942187204 079800-3610 Сензор доза цела притисок МАПАТА Сензор За DAIHATSU
ако сакате да ја испратите преку DHL (побрзо! 3 дневна) контакт со мене во секое време ! !
A102/ 0263 003244 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
10kg
Објектот Ширина:
10inch
Материјал Тип:
10
Автомобил модел:
Camry
Автомобил Производител:
Тојота
Специјални Функции:
10
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2010
Име На Модел:
89421-87204 8942187204
Објектот Должина:
10inch
Бренд Име:
J&R
Frequence Опсег:
10

Слична стока во категоријата..