• Ново
Машка облека плус големина 9XL волна палто mens overcoat волнени капути еден гради outerwear сива casaco masculino мода 2017
zoom_in

Машка облека плус големина 9XL волна палто mens overcoat волнени капути еден гради outerwear сива casaco masculino мода 2017

DEN 5520.00

Износот
check Това е достапна


Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 41 61 96 89 М 42 100 62 90 L 43 104 63 91 XL 44 108 64 92 2 XL 45 112 65 93 3 XL 46 116 66 94 4 XL 52 120 5 XL 53 124 6 XL 54 128 7 XL 55 132 8 XL 56 136 9 XL 57 140 (CM)
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
a610
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните

Слична стока во категоријата..