• Намалена цена
  • Ново
2018 Топла Продажба Жена Волна Палто Со Висок Квалитет Зимска Јакна Жените Лабава Волнени Долго Кашмир Палта Јакни Јакна Елегантна Комбинација
zoom_in

2018 Топла Продажба Жена Волна Палто Со Висок Квалитет Зимска Јакна Жените Лабава Волнени Долго Кашмир Палта Јакни Јакна Елегантна Комбинација

DEN 3024.00 5928.48

Износот
check Това е достапна


Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 90 85 45 M 94 86 45 L 98 87 46 XL 102 88 46 2 XL 106 89 47 ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да have1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Повратни информации Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават postivefeedback и да го оценувате деталите на трансакцијата со "Совршен 5 ѕвезди".ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напуштат повратни информации и Deatailed продавачот рејтингот,ние може да го реши проблемот на мирен начин. Внимание : ве Молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми. Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака. Ако ние веќе се испраќаат надвор, ние не ќе ја прифати вашата модификација. Ако не оставете боја или големина за нас, ние ќе брод што случајно Ако не сте задоволни со предмети, можете да се вратите назад за refune или размена на тоа. Меѓутоа, купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Испорака Детали за : Предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работен ден по уплатата примена (aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе оставете порака за вас во времето,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae се случи.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Копчето,Џебови
Број На Модел На:
LY851
Бренд Име:
VGVFHZY
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Материјал:
Волна,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Слична стока во категоријата..