• Намалена цена
  • Ново
ДОКСА 3 Количина Вода за Ладење, Пумпа за Impeller 2.0 1.8 Т Т Мотор За ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Jetta EOS A3 A4 Q3 П5 TT Yeti Седиште Леон 06H 121 026CQ
zoom_in

ДОКСА 3 Количина Вода за Ладење, Пумпа за Impeller 2.0 1.8 Т Т Мотор За ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Jetta EOS A3 A4 Q3 П5 TT Yeti Седиште Леон 06H 121 026CQ

DEN 3892.00 4525.92

Износот
check Това е достапна

Дел No. : 06 H121026 CQ 06 H121026 AB 06 H121026 AF 06 H121026 BA 06 H121026 CF Друг Дел Бр. : 06 H 121 026 CQ 06 H 121 026 AB 06 H 121 026 AF 06 H 121 026 BA 06 H 121 026 CF име на Производ: Вода за Ладење, Пумпа за Тркала За "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI
Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 2008-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" CC 2009-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ/GTI 2008-2013 За "ФОЛКСВАГЕН" JETTA/GLI 2006-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" БУБА 2012-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" AMAROK 2010-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN план за 2011-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN 2008-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2009-2015 За "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 2009-2015 За А3/S3 2008-2013 За A4/S4 2008-2015 За A4 ALLROAD QUATTRO 2010-2015 За А5/S5 2008-2015 За A6/S6 2011-2014 За A8/S8 2010-2015 За TT 2007-2014 За Q3 2012-2015 За П5 2009-2015 За OCTAVIA 2004-2013 За ВРВЕН 2008-2015 За YETI 2010-2015 За ALHAMBRA план за 2011-2015 За ALTEA 2007-2010 За Седиште ЛЕОН 2006-2013 За Седиште ТОЛЕДО 2005-2009 За Seat EXEO 2009-2014
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Специјални Функции:
вода за ладење, пумпа
Passat-Година:
2012,2008,2015,2009,2010,2014,2011,2013
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Должина:
13.5cm
Материјал Тип:
пластични+метал
Другиот Дел Број:
06H-121-026-CQ
Производителот Дел Број:
06H 121 026CQ
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Осветленост Дел Број:
06H121026CQ
Бренд Име:
докса
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
1230
Објектот Ширина:
10.5cm
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
7.5cm

Слична стока во категоријата..