• Намалена цена
  • Ново
Отворено 2L 5L 10L Пливање Водоотпорен Перница Кофа Сува Вреќа Складирање Торба Реката пешачење Рафтинг Kayaking Патување Вода Барел
zoom_in

Отворено 2L 5L 10L Пливање Водоотпорен Перница Кофа Сува Вреќа Складирање Торба Реката пешачење Рафтинг Kayaking Патување Вода Барел

DEN 116.00 155.04

Износот
check Това е достапна


Драги пријатели,
Вие сте добредојдени да се провери нашата продавница, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Добредојдовте Droshipping да соработуваат со нас.
Најдобро сакаат
Отворено 2 L 5 L 10 L Пливање Водоотпорен Перница Кофа Сува Вреќа Складирање Торба Реката пешачење Рафтинг Kayaking Патување Вода Барел
големина на табелата: 2 L висина 22cm дијаметар 11cm 5 L висина 32cm дијаметар 19.5 cm 10 L висока 41cm дијаметар 19.5 cm
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Материјал : ПВЦ Нето-Големина 2 L,5 L, 10 L, Употреба : Лебдат, возводно, пливање, итн. Карактеристики : Лесен за употреба, носат-отпорни, и водоотпорни, лесно да се носат

Капацитет:
5L
Тежина:
0.25 kg
Температурата Опсег:
0-50C
Бренд Име:
Aolikes
Големина:
22 cm
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..