• Намалена цена
  • Ново
ПВЦ водоотпорен перница 5L 10L Водоотпорен Сува Вреќа Вреќа За Кајак Кану Рафтинг Отворено Спорт Патни Торби Комплет Опрема
zoom_in

ПВЦ водоотпорен перница 5L 10L Водоотпорен Сува Вреќа Вреќа За Кајак Кану Рафтинг Отворено Спорт Патни Торби Комплет Опрема

DEN 351.00 468.48

Износот
check Това е достапна


Драги пријатели,
Вие сте добредојдени да се провери нашата продавница, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Добредојдовте Droshipping да соработуваат со нас.
Најдобро сакаат
ПВЦ водоотпорен перница 5 L 10 L Водоотпорен Сува Вреќа Вреќа За Кајак Кану Рафтинг Отворено Спорт Патни Торби Комплет Опрема
големина на табелата: 5 L висина 32cm дијаметар 19.5 cm 10 L висока 41cm дијаметар 19.5 cm
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Материјал : ПВЦ Нето-Големина 5 L 10 L, Употреба : Лебдат, возводно, пливање, итн. Карактеристики : Лесен за употреба, носат-отпорни, и водоотпорни, лесно да се носат

Капацитет:
5L
Тежина:
0.25 kg
Температурата Опсег:
0-50C
Бренд Име:
Aolikes
Големина:
22 cm
Материјал:
ПВЦ

Слична стока во категоријата..