• Намалена цена
  • Ново
Одговара За Алфа Ромео Џулија 2017 Автомобил, Мотор Почнете Да Престанат Притисни Копче Knob Switch Прстен Трим Покрие Автомобил Стил
zoom_in

Одговара За Алфа Ромео Џулија 2017 Автомобил, Мотор Почнете Да Престанат Притисни Копче Knob Switch Прстен Трим Покрие Автомобил Стил

DEN 713.00 810.72

Износот
check Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди Дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да се собере дури на годината и модел на вашиот автомобил во compability листа, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Направен од Висок квалитет На алуминиум
Боја : Како на слики
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Објектот Fitment :
Одговара за За Алфа Ромео Џулија 2017
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
1. Правни основи исчистите површината пред инсталацијата.
2. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа.
3. Откине налепница и се држи.
4. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.
Пакет inlcude : 1 buc Мотор Почнете да Престанат Притисни Копче Knob Switch Прстен Трим

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2017
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
Моторот Почнете Да Престанат Притисни Копче Knob Switch Прстен Трим
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слична стока во категоријата..