• Намалена цена
  • Ново
CITALL 2 парчиња ABS Хром Автомобил Внатрешни работи Вратата Стерео Звучник Покрие Намали за Kia Sportage Р 2011 2012 2013 2014 2015
zoom_in

CITALL 2 парчиња ABS Хром Автомобил Внатрешни работи Вратата Стерео Звучник Покрие Намали за Kia Sportage Р 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 222.00 239.04

Износот
check Това е достапна

2 парчиња Хром Внатрешни работи Говорникот Калапи Покрие Намали за Kia Sportage Р план за 2011-2015 Состојба : 100% нови Боја : сребро Материјал : ABS Пластика со Хром Површина Објект се вклучени : Говорникот Покрие Трим x1 Компатибилен : за план за 2011-2015 Kia Sportage Р
Функција :
1) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
2) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил Елегантен и модерен.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини итн..
4) Никогаш не ' рѓа, светла како огледало
5) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, 3 M адхезивна лента на грбот.
Инсталација :
1) ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина.
2) Отстранување на 3m лепак во грбот.
3) да се Инсталира на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours.

Бренд Име:
CITALL
Година:
2011 2012 2013 2014 2015
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS пластика, со тројно хром финиш
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Сребро.

Слична стока во категоријата..