• Ново
CITALL 2 парчиња ABS Хром Внатрешни работи Б Столб сигурносен Појас Рамка Покрие Намали за Мерцедес Бенц E класа W212 2010 2011 2012 2013 2014 2015
zoom_in

CITALL 2 парчиња ABS Хром Внатрешни работи Б Столб сигурносен Појас Рамка Покрие Намали за Мерцедес Бенц E класа W212 2010 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 1439.52

Износот
check Това е достапна

2x Хром Позлатен Внатрешни работи Б Столб сигурносен Појас Рамка Покрие Трим одговара за Мерцедес-Бенц W212 2010-2015 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Сребро Материјал : високо квалитетна ABS пластика, со мат хром финиш Објект се вклучени :
2 x Појасот Покрие Компатибилен Со : Одговара за Мерцедес-Бенц E класа W212 2010-2015 " Опис на Производот
Функција :
1) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
2) Елегантен дизајн, направи вашиот автомобил елегантен и модерен.
3) ги Покрие постојните гребнатини и го спречува вашиот автомобил од иднината прст ноктите, копчиња гребнатини и сл.
4) Совршено се вклопуваат, лесна инсталација, селотејп во задниот дел.
Инсталација :
1) ве Молиме чистење на место, бидете сигурни дека нема прашина.
2) Отстранување на лепак во грбот.
3) да се Инсталира на производи во право место. Не измијте го вашиот автомобил во 48hours. "Фото Шоу

Бренд Име:
CITALL
Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015
Објектот Тежина:
0.042kg
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS пластика, со Мат Хром финиш
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
боја:
Сребро.
одговара 1:
за Мерцедес-Benz E-class W212 2010 2011 2012-2015

Слична стока во категоријата..