• Намалена цена
  • Ново
Dewtreetali Прекрасна Кул Spider 3D Три-димензионални Налепници Смешно Цртан филм Креативна Декорација Гарланд Ремонтирам Симпатична Форма
zoom_in

Dewtreetali Прекрасна Кул Spider 3D Три-димензионални Налепници Смешно Цртан филм Креативна Декорација Гарланд Ремонтирам Симпатична Форма

DEN 13.00 23.52

Износот
check Това е достапна


Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба.
3.За автомобил тело декорација.
4.Силен визуелен ефект.
5.Лесно чистење & одржување.
6.DIY свој личен автомобил.
7.Боја : Како на сликата покажува.
8.Големина : 14*12cm.
Употреба :
1.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши.
2.Откине gule хартија, и залепете ја налепницата на вашиот автомобил. притиснете и задржете за некое време.
3.Почекајте да се исуши
Пакетот вклучува : 1 x 3 D Spider Налепница.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.
2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Бренд Име:
Dewtreetali
Година:
2017
Име На Модел:
Q0898
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14
Објектот Ширина:
12.5
Објектот Висина:
0.03
Објектот Тежина:
0.008
Материјал Тип:
ПВЦ
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
дизајн:
Животните

Слична стока во категоријата..