• Намалена цена
  • Ново
Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4
zoom_in

Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4

DEN 211.00 257.76

Износот
check Това е достапна

Функција : По вештачки обработка, површината е толку мазна дека тоа не би повреден вашата страна. Калапи се направи. Совршен натпревар за оригиналниот автомобил Компатибилен : Само се вклопуваат за левата рака диск за 1998-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Passat Б5 MK4 за 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Jetta/Бора MK4 (4-Врата Модел) за 1999-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф MK4 (4-Врата Модел) Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : АБС Боја : Црна Interchanged ОЕМ дел број : 3 B1867171 E / 3 B1 867 171 E Големина : 30x8x6cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Pc Прозорецот за Префрлање Панел Рамки.

Другиот Дел Број:
*
Специјални Функции:
Прозорецот За Префрлање Панел Рамки
Passat-Година:
2002,1998,2000,2001,2003,1999,2004
Материјал Тип:
ABS
Осветленост Дел Број:
1A20660
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
30cm
Поставување на Возило:
Лево
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Производителот Дел Број:
3B1867171E / 3B1 867 E 171
Земја/Регион на Производство:
Кина
Фолксваген Модел:
Passat
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
105g

Слична стока во категоријата..