• Намалена цена
  • Ново
3Pair Обновливи Силикони Градник Градите Брадавица Pasties Само Лепило Брадавица Опфаќа Влошки Невидлив Градник Закрпи Налепница Срце Облик
zoom_in

3Pair Обновливи Силикони Градник Градите Брадавица Pasties Само Лепило Брадавица Опфаќа Влошки Невидлив Градник Закрпи Налепница Срце Облик

DEN 124.00 165.60

Износот
check Това е достапна


3 Pair Обновливи Силикони Градник Градите Брадавица Pasties Само Лепило Брадавица Опфаќа Влошки Невидлив Градник Закрпи Налепница Срце Облик
100% Сосема Нов
Пол : Жените
Материјал : Силикон
Боја : Како На Сликата
Облик : Во Облик На Срце
Водоотпорен, Безбедно да се користи во Базени и Плажа
Лесна Надградба на 1 - 2 Чаша Големина Природно и Удобно
Се создаде Неверојатни Cleavages на Едноставен и Безбеден Начин
Триаголен облик соочи совршено се вклопува во бикини блузи за екстремен лифт
Една големина само засилувачи удобно се вклопуваат во сите големини на градници и бикини блузи
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот
Пакет се Вклучени : 3 Pair Брадавица Опфаќа
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 1625 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.

Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Intimates Додатоци
Intimates Додатоци Тип:
Влошки & Засилувачи
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
Силикони

Слична стока во категоријата..