• Намалена цена
  • Ново
Lucyever 2018 Нови Жените Лето Влечки Мода Секси Супер Плоштадот Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Партија Чевли Жена Платформа Сандали
zoom_in

Lucyever 2018 Нови Жените Лето Влечки Мода Секси Супер Плоштадот Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Партија Чевли Жена Платформа Сандали

DEN 911.00 1656.48

Износот
check Това е достапна


Нозете должина 22.5 cm=Еур 35=5 НАС
Нозете должина 23cm=Евра 36=НИ 6
Нозете должина 23.5 cm=Евра 37=НАС 6.5
Нозете должина 24cm=Eur 38=НАС 7.5
Нозете должина 24.5 cm=39 Eur=НАС 8.5

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
H452
Моден Елемент:
Платформа
Бренд Име:
Lucyever
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Флорални
Применливи место:
надвор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Чевли Тип:
Основни
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..