• Намалена цена
  • Ново
3 бои Свила Лак Мода Слајдови Жените Летото Сандали, Влечки рамен Chinelo Бренд Плажа Чевли Ријана Секојдневен Флип Апостолки Бохемија
zoom_in

3 бои Свила Лак Мода Слајдови Жените Летото Сандали, Влечки рамен Chinelo Бренд Плажа Чевли Ријана Секојдневен Флип Апостолки Бохемија

DEN 660.00 879.84

Износот
check Това е достапна


Имате избришани поврзани маркетинг образец лого. Ве молиме притиснете CTRL+Z за да го откажете модифицирани резервација образец знак
'

Чевли Големина:
6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Бренд Име:
OZZEG
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Флорални
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Слајдовите
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Погоден Сезона:
Лето
применливи толпата тип:
Родителството
Midsole материјал:
Гума midsole
Применливи пол:
Женски
Дебелина:
Обичните дебели
Тип пантофли:
пети влечки
Моден Елемент:
Лак
Тип На Единица:
Пар
Тежина На Пакет:
0.4kg (0.88lb.)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Слична стока во категоријата..