• Ново
Нови Мажите Сива Fleeces Куќа Мека Зима и Топло, Влечки велика БРИТАНИЈА 8.5 за Нозете Должина 27 см
zoom_in

Нови Мажите Сива Fleeces Куќа Мека Зима и Топло, Влечки велика БРИТАНИЈА 8.5 за Нозете Должина 27 см

DEN 131.04

Износот
check Това е достапна

Ширина : Екстра Тесен (А+);Стил : Влечки;ЕУ Големина : 45;За Стапки Должина : 27 см
Машки Чевли : Влечки;велика БРИТАНИЈА Големина : 8.5;НИ Големина : 11
Чевли Големина : 29cm;Погоден за : Човек;Модел : Чиста
Големина Тип : Редовна;Боја : Сива
Материјал : Fleeces,Пена
Дизајниран во чиста сива боја, изработени од Fleeces и Пена материјал, nonslip единствена.
Уникатен дизајн за да додадете повеќе стилски изглед за вас.
Овој пар топли влечки е голем дар за човекот да се носат во студена зима.
Нето Тежина : 180g;
Пакет Содржина : 1 Пар x Влечки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Чевли Големина:
45
Бренд Име:
basecamp
Горниот Материјал:
Стадото
Обвивка Материјал:
Никој
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки

Слична стока во категоријата..