• Намалена цена
  • Ново
Bailehou Нова Мода Жените Влечки Се Лизга На Слајдови Плажа Флип Апостолки Сандали Тока Бренд Пантофли Дома Влечки Рамен Жените Чевли
zoom_in

Bailehou Нова Мода Жените Влечки Се Лизга На Слајдови Плажа Флип Апостолки Сандали Тока Бренд Пантофли Дома Влечки Рамен Жените Чевли

DEN 896.00 1279.20

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница
ГОЛЕМИНА СОВЕТ :
- Нашата НИ големината не е стандард НАС големина.
- Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина.
КАКО ДА се ИЗМЕРИ Нога Должина :
Нога должина 22.5(cm) = 35 Евра = треба да се избере САД 5 Метри должина 23.0(cm) = Евра 36 = треба да се избере САД 6 Метри должина 23.5(cm) = Евра 37= треба да се избере САД 6.5 Метри должина 24.0(cm) = Евра 38 = треба да се избере САД 7.5 Метри должина 24.5(cm) = Евра 39 = треба да се избере САД 8.5 Метри должина 25.0(cm) = Евра 40 = треба да се избере САД 9 Метри должина беа 25,5(cm) = Евра 41 = треба да се избере САД 9.5 ПРОИЗВОД ЕКРАНОТ

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Тока
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Outsole Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
232
Сезоната:
Лето
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Слајдовите
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Bailehou

Слична стока во категоријата..