• Намалена цена
  • Ново
Cresfimix жените мода soft & удобно пролет се лизга на слајдови дама секојдневен цветни печати платформа влечки женски кул влечки
zoom_in

Cresfimix жените мода soft & удобно пролет се лизга на слајдови дама секојдневен цветни печати платформа влечки женски кул влечки

DEN 383.00 383.04

Износот
check Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : ова чевли е една големина помала од нормалната чевли , ве молиме изберете една големина копија од вашиот нормален чевли!

Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатно-превозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 7-25 дена од страна на дишните патишта Пост, 5-7 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ Достапни
Политика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опише
Повратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Стадото
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Применливи место:
Внатрешна
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Слајдовите
Број На Модел На:
повик влечки
Бренд Име:
Cresfimix

Слична стока во категоријата..