• Намалена цена
  • Ново
Девет засекогаш bileklik пол мажи накит природни хематит камен монистра нараквици & алки pulseira masculina Подароци
zoom_in

Девет засекогаш bileklik пол мажи накит природни хематит камен монистра нараквици & алки pulseira masculina Подароци

DEN 286.00 408.00

Износот
check Това е достапна


Обрнете внимание на :
Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го имаат на вашата големина, pls да ни оставите порака да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, Ние исто така може да ласерски марка, само испрати ми слика на вашето лого ,но MOQ е 200 парчиња , јас ќе ви испрати ефект слика ,ви благодариме
Ние прифаќаме трговија на Големо!! Ако ви треба големо или да се меша многу на стоката, ние ќе им даде екстра попуст
Згора на тоа,да Даде Бесплатен Превозот преку Брза испорака DHL ако конечниот износ на повеќе од $200 за повеќето земји
Одете до нашата продавница,за да погледнете повеќе Нови Дизајни и Топла Продажба Нараквици.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Девет засекогаш
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
17826-2
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Никој
Материјал:
хематит
Моден:
неколку хривнија
Функција:
Природни Камења плетенка хривнија
Занаети:
Хривнија Pulseiras
Употреба:
Присутни, Подарок ,додатоци
Dropshipping:
ПОДДРШКА
кориснички:
Поддршка

Слична стока во категоријата..