• Намалена цена
  • Ново
природни Lapis Lazuli камен хривнија природни GEM камен хривнија за жената, за мажот бесплатен превозот на големо !
zoom_in

природни Lapis Lazuli камен хривнија природни GEM камен хривнија за жената, за мажот бесплатен превозот на големо !

DEN 637.00 786.72

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G2176
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
се направени од:
Природни Lapis Lazuli Камен
монистра големина:
15X20mm
Должина:
за 20cm
внатрешниот дијаметар:
-----за 57mm

Слична стока во категоријата..