• Намалена цена
  • Ново
BOROSA Drusy рачно изработени Нараквици,Злато Бела Боја Соларни Кварц Фацетирани Нараквица Со 10мм Титаниум Druzy Камен Монистра G1431
zoom_in

BOROSA Drusy рачно изработени Нараквици,Злато Бела Боја Соларни Кварц Фацетирани Нараквица Со 10мм Титаниум Druzy Камен Монистра G1431

DEN 1534.00 1704.00

Износот
check Това е достапна


Материјал : Бела Соларни Кварц и 10 мм Титаниум Druzy Камен Монистра
Камен Големина : 20~30мм, Дебелина : 5~6mm, Внатрешниот Синџир Кол.(Прибл.) : 50~55мм,мушка : 10мм
Тежина : Околу.30.0~34.0 g
Метал заврши : Златна Боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Бренд Име:
BOROSA
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
G1431
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
злато боја
Материјал:
Бела Соларни Кварц
Функција:
моден накит
Материјал:
Бела Соларни Кварц&10мм Кристално Стакло Монистра
Конектор Камен Големина:
20~30мм
Конектор Дебелина:
5~6mm
Внатрешниот Синџир Кол.:
(прибл.) 50-55мм
Мушка големина:
10мм
Тежина:
30~34g

Слична стока во категоријата..