• Намалена цена
  • Ново
Qingmos Природна Розова 6-7mm Круг 5 Насоки Корални Нараквица со Големи Природни Школка Затворач-bra132 Бесплатен Превозот
zoom_in

Qingmos Природна Розова 6-7mm Круг 5 Насоки Корални Нараквица со Големи Природни Школка Затворач-bra132 Бесплатен Превозот

DEN 1012.00 1632.00

Износот
check Това е достапна


нд 5 Насоки Корални Нараквица со Големи Природни Школка Затворач-bra132 Слободни Shipping Qingmos Природна Розова 6-7mm Rou
Ќе се понуди висок квалитет на 5 Насоки Розова Корални нараквица,Супер висок сјај и Мазна површина,корални Дијаметар е 6-6.5 мм,Големите Школка Затворач е многу шармантна( дијаметар 30мм),На Neckalce вкупно има 5 насоки,должина е 7.5 инч. Состојбата е Сосема Нов! Никогаш не се носат! Не Пропуштајте ја!
Објект : Qingmos Природна Розова 6-7mm Круг 5 Насоки Корални Нараквица со Големи Природни Школка Затворач-bra132 Бесплатен Превозот
(Ако сакате да се купи повеќе,Можеме да промет на големо за вас.) Должина : 7.5 инчен (Ако сте треба подолго ѓердан,ве молиме контактирајте со нас.) Облик/Дијаметар станот /6-6.5 mm Боја : Розева бои, Сјај/Површина : Убаво висок сјај / Мазна површина Затворач : Голем школка Затворач S/N : bra132 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат

Должина:
19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm
Бренд Име:
qingmos
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Стил:
Чешка
Материјал:
Корални
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Расположение Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
5 насоки
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
боја:
Пинк
Обликот:
Круг
Должина:
7.5
насоки:
5
Камен:
Корални

Слична стока во категоријата..