• Ново
Продажба на Накит>>>Гроздобер Барок Црниот Бисер Хривнија за Жени 7-8ММ Слатководни Бисери Влакно Нараквици Партија Накит Подароци
zoom_in

Продажба на Накит>>>Гроздобер Барок Црниот Бисер Хривнија за Жени 7-8ММ Слатководни Бисери Влакно Нараквици Партија Накит Подароци

DEN 383.52

Износот
check Това е достапна


имајте на ум! Накит нема кутија
Обично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутија
ПРЕВОЗОТ
Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.
EMS : 5-12 работни денови.
DHL/ UPS/ ФЕДЕКС : 5-7 работни денови.
Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-35 работни денови.
Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.
БЕЛЕШКИ
Ние нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект и-мејл до нас. По потврда, ние ќе брод ќе точниот предмети.
3) објектите мора да се врати во оригиналното пакување материјал и примени во "како нов" состојба
4) Ако стварта е оштетена од страна на купувачот, ние нема да прифати каква било промена или наплата. Ви благодариме за вашето разбирање
ПОВРАТНИ информации
Драги мои пријатели, ние го цениме вашиот избор.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашиот признавање ќе бидат високо ценети и да се направи ни повеќе уверени да им служи на нашите пријатели подобро.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите со вас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Исто така, Ние би сакале да ја добиете вашата сугестија да им служи на нашите пријатели подобро. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AAAA
Поставување Тип:
Канал поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Функција:
Порака За Потсетување,Расположение Tracker
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Форма:
Nearround
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..