• Ново
10pcs/многу 8мм лава монистра нараквици со крстот Хематит Природен камен водат хривнија трговија на големо мажи жени мода накит
zoom_in

10pcs/многу 8мм лава монистра нараквици со крстот Хематит Природен камен водат хривнија трговија на големо мажи жени мода накит

DEN 618.24

Износот
check Това е достапна


10pcs/многу 8мм лава монистра нараквици со крстот Хематит Природен камен водат хривнија трговија на големо мажи жени мода накит
хривнија тип : Природен камен водат хривнија
Количина: 10pcs
услови : 100% сосема нов
Хривнија периметар : за 19cm ~ 19.5 cm (ние може да се направи custom size,ве Молиме контактирајте со нас за детали пред да ставање ред )
Материјал : крстот Хематит+Лава камен / енергија камен и монистра+Еластична линија
Забелешка : сликите се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.ако се најде ли една сосема погрешна боја,pls контактирајте нè за потврда ако враќање или повраток е можно
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Во разумен околности,враќање е прифатливо,Но трошоците за превозот се на купувачите, ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас, може да се врати ни за брза размена или ние ќе ги направиме сите надоместоци за вас.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака за цел или ни е-мејл. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 12 часа. Ви благодариме за вашата поддршка ! Уживајте во вашата шопинг!!!

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mancarly
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
10pcs
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Крстот

Слична стока во категоријата..