• Намалена цена
  • Ново
KNCOKAR 2018 новото лето мода секси и згодни ѕвезда пистата е Романескна шарени висока пета сандали
zoom_in

KNCOKAR 2018 новото лето мода секси и згодни ѕвезда пистата е Романескна шарени висока пета сандали

DEN 1338.00 2524.80

Износот
check Това е достапна

Vamp материјал; СТП Единствена материјал; гумена Пета висина; 11 cm Боја на несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина итн. сепак . ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Плаќање :
1).Ние го прифаќа alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Insole Материјал:
PU
Повод:
Се облекуваат
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Патент
Бренд Име:
KNCOKAR
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..