• Намалена цена
  • Ново
Повик Бохемија Жените Сандали На Платформа Висока Оптоварување Пета Кристал String Лизга На Сјајот Кожа Плетен Лето Сребро Дама Чевли
zoom_in

Повик Бохемија Жените Сандали На Платформа Висока Оптоварување Пета Кристал String Лизга На Сјајот Кожа Плетен Лето Сребро Дама Чевли

DEN 1019.00 1852.80

Износот
check Това е достапна


Жените Чевли Големина На Табелата
Напомена :
!!! Поради discrepency на секоја големина систем, ние ви препорачуваме да се избере соодветна НИ големина според реалните метри должина , наместо да претпоставам големина.
!!! Ако вашата нога е широк или дебели, ве молиме изберете 1 Кина големина поголем и да не известите на порака.
!!! Откако ќе нарачате, ве молиме, напишете ја вашата вистинската нога должина до нас. Ви благодариме!
Пример 1 : Ана копито должина е 25.8 cm. Таа треба да се избере САД Големина 10 (САД 10 = 25.6~26.0 cm).
Пример 2 : Бела копито должина е 28.6 cm. Таа треба да се избере САД Големина 14 (САД 14 = 28.6~29.0 cm).
Пример 3 : Celia копито должина е 24.0 cm точно. Таа треба да се избере САД Големина 6.5 (САД 6.5 = 23.6~24.0 cm).
Мерка од пети до пета
Не се измери insole
Не се измери outsole
Усогласат нога против ѕид
Марко најдолгиот пети
Мерка знак
Совети : ве Молиме следете ги инструкциите погоре, за да го измери вашата нога 3 пати, и да се добијат најмногу точни метри должина. Ве молиме да се измери вашата нога во попладневните часови, бидејќи нога добива повеќе во попладневните часови. Ве молиме мерка вашиот подолго нога, кога ќе се најде една нога е подолго од другите.

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Сандала Тип:
Т-Рака
Број На Модел На:
СР-LB006
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
SURISE
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Моден Елемент:
string мушка
Insole Материјал:
Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
6cm
Сезоната:
Лето
Горниот Материјал:
Сјајот СТП Кожа
Поставата:
Микрофибер
боја:
Сребро, Злато
Повод:
Повик, Рекреација
Затворање:
се лизга на
Чевли Пети:
отворете пети
Пета:
Оптоварување Рамен
Клучни зборови:
Висока Пета, Сандали, Оптоварување, Чешка, Кристал

Слична стока во категоријата..