• Намалена цена
  • Ново
Црна, Сива Велур Летото Сандали Глуждот Вратоврска Дополнителните Жените Сандали На Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жените Чевли Жена Sandalias Mujer
zoom_in

Црна, Сива Велур Летото Сандали Глуждот Вратоврска Дополнителните Жените Сандали На Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жените Чевли Жена Sandalias Mujer

DEN 3986.00 7248.00

Износот
check Това е достапна


добредојдовте на нашата продавница
Можете да се меша било брендови , бои и големини .
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена,ве молам само да ме контактирате.
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Драг Пријател, затоа што нашите чевли се прилагоди.
Сите стоки ќе биде предаден во рок од 7 - 15 дена по приемот на плаќање.
Ако ви се итни, ве молиме да не цел. Ние не го прифати раш цел.
Ако водечките време не е проблем за вас и место на ред, ве молиме трпеливо чекаат. Ви благодариме.
Црна, Сива Велур Летото Сандали Глуждот Вратоврска Дополнителните Жените Сандали На Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жените Чевли Жена Sandalias Mujer

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Број На Модел На:
HT80047
Горниот Материјал:
Дете Велур
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Fringe
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
сила владетели
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..