• Намалена цена
  • Ново
Оригиналната Намера Стилски Жените Сандали Вистинска Кожа Посочи Пети Оптоварување Сандали Убаво Златни Сребрени Чевли Жена НИ Големина 3-9.5
zoom_in

Оригиналната Намера Стилски Жените Сандали Вистинска Кожа Посочи Пети Оптоварување Сандали Убаво Златни Сребрени Чевли Жена НИ Големина 3-9.5

DEN 3240.00 3599.52

Износот
check Това е достапна


Оригиналната Намера Стилски Жените Сандали Вистинска Кожа Посочи Пети Оптоварување Сандали Убаво Златни Сребрени Чевли НАС Големина 3-9.5 Пад На Превозот. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
EF1051
Повод:
Повик
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Патент
Сандала Тип:
Основни
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Бренд Име:
оригиналната намера
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Злато Сребро.
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
За 8-10.5 cm

Слична стока во категоријата..