• Намалена цена
  • Ново
Воздухот Растенија Багажник Метални Геометриски Виси Tillandsia Железо Уметност Цвет Колонист Тенџере Градинарство Додатоци Home Office Декорација 2018
zoom_in

Воздухот Растенија Багажник Метални Геометриски Виси Tillandsia Железо Уметност Цвет Колонист Тенџере Градинарство Додатоци Home Office Декорација 2018

DEN 188.00 202.56

Износот
check Това е достапна


Опис :
Материјал : Железо
Големина на : (Страна должина * висок)9*15cm/3.5*5.9"
Боја : Црна/Бронза/Злато
Употреба : Дома Градина Цвет Колонист Тенџере Растенија Багажник
Тип : Растенија Виси Кошеви
Стил : Пастирски
Облик : Геометрија
Техника : Боја
Пакет Листа : 1* Виси Tillandsia
Функција :
1.Направени од високо квалитетни алуминиумски со позлата површината. Издржливи и мека, совршен три-димензионални чувство.
2. Убава рустикален стил декоративни виси / самостојна метал колонист за затворени простории, градини, или патио.
3. Растенијата сад е совршена големина за да се задржи и да се прикаже на растенијата
4. Ќе ви овозможи да се откажам оваа колонист тенџере од која било гранка, eave, или таванот.
5.Пополни со мали растенија,или други декоративни предмети и да ги користите како око-фаќање на декоративни акцент за секој простор. Идеална за дома, канцеларија, градина, свадба или празници како деко.
6.Се вклопат во заводот и бојадисана како декорација или фабрика за воздух одгледување. Расте фабрика за воздух, може да го апсорбира формалдехид, заштита од зрачење, или чист воздух.
7.Ве молиме Имајте во предвид : Растенија, прачки, и коноп јаже не се вклучени.
8.Се должи на рачно заварување на железо уметности и занаети заварување интерфејс, боја, лак и други технологии не може да се избегнуваат; по electroplating, по цртање процес ќе се разликуваат во боја од светлината нерамна степен е нормален феномен, не квалитет проблеми, барањата за квалитет на високото клиенти, ве молиме да ги преземе своите сопствени предвид.
Забелешки :
1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
'

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
Геометрија Цвет Мирување
Тип:
Виси Кошеви
По завршувањето:
Оксидација позлата
Тип:
Виси Кошеви
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Слична стока во категоријата..