• Ново
Музика-S-Рака Врежан Јавор 4 string 4/4 Виолина Делови Виолина Вратот И Fingerboard Недовршени
zoom_in

Музика-S-Рака Врежан Јавор 4 string 4/4 Виолина Делови Виолина Вратот И Fingerboard Недовршени

DEN 260.64

Износот
check Това е достапна

4/4 Полна Големина Виолина Вратот W/Fingerboard - Виолина Проектот
Убаво занаетчиски работи виолина вратот
DIY да се направи вашиот сопствен Виолина или се користи од страна на Luthier.
Објектот 100% како на сликата прикажани
рака врежан , направени од јавор.
Боја : Дрво Боја
големина : 38cm
Пакетот вклучува :
1 x Јавор дрво виолина Вратот
1 x виолина fretboard
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Бренд Име:
ADDFOO

Слична стока во категоријата..