• Намалена цена
  • Ново
Нерѓосувачки Жица Видов Рака Синџир Видов Машина Кампување Лов Отворено Итни Fretsaw Областа Опстанок Алатка M01
zoom_in

Нерѓосувачки Жица Видов Рака Синџир Видов Машина Кампување Лов Отворено Итни Fretsaw Областа Опстанок Алатка M01

DEN 46.00 58.56

Износот
check Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет
Направена од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm
360 степени ротирачки круг рачка, поудобно
Мал дел и мала тежина, лесно да се носат
Одлична алатка за outd oor активности
Погоден за машински дрво, пластика, коска, гума и така натаму.
Стави палците во ѕвони прво, а потоа сила видов тело и прицврстете ја. Сега се Движат видов и назад agilely и брзо.
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 600mm
Видов Должина : Околу.55cm(19.7 инчи)
Целата должина : Околу.70cm(27.6 инчи)
Напомена :
Направи вашата сила избалансирани да се избегне кршење на виделе.

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
виде ножот
Димензии:
Прибл.70cm
Тежина:
20g
is_customized:
Yes
Забите тип:
Фино заби
Карактеристики:
Мини
Тип:
Fretsaw

Слична стока во категоријата..