• Намалена цена
  • Ново
SmartYIBA Видео Врата Телефон Спогодба 4.3Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камерата 6 Следење
zoom_in

SmartYIBA Видео Врата Телефон Спогодба 4.3Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камерата 6 Следење

DEN 16021.00 17227.20

Износот
check Това е достапна


Видео Врата Телефон Спогодба 4.3"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камерата 6 Следење
Функција : 4.3 Инчен TFT LCD затворен монитор,жица цртање акрилик случај, тенок дизајн,модерен Допир копчето Отворено doobell камера : 1/3" COMS,3.6 мм леќа,1200 TVL,IR ден/ноќ визија,Метал материјал&водоотпорен. Dual-начин спогодба, видео и аудио разговор, Јавете се префрлувате помеѓу следи и врата,или монитор и монитор Поддршка RFID Функција, тоа може да се отвори за заклучување од страна на СМАРТ Картичка или RFID Keyfobs
4.3 инчен LCD монитор, вклучувајќи еден 1000 TVL отворено камера и еден затворен монитор, кој ги комбинира функциите на визуелни спогодба, во реално-време надзор, далечинско отклучување, rainproof и ноќ визија, која е широко се користат во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.
Модерен Дизајн
4.3 инчен TFT дисплеј,жица цртање акрилик случај,тенок дизајн.
Dual-начин спогодба,Видео и Аудио Разговор
Поддршка повик трансфер меѓу следи и врата,или монитор со друг монитор во друга соба,downstairs или горе.
Ден/Ноќ Визија
IR-LED форумот осветлување може да се добие подобар вечер гледање,IR сензор автоматски ќе се префрлат на работниот ден или ноќ.
Се применува за сите електронски брави
Затворен Следи :
1. Следи : 4.3 инчен TFT LCD
2. Резолуција : 320 X240
4. Спогодба на владата : Hands-free Двојна Спогодба
5. Разговор времетраење : 120s
6. Сензор За Скролување : Да
7. Потрошувачка на енергија : max 400m A
8. Напојување : DC12 V
9. Големина : 170x120x20.5mm
10.Материјал : Жица цртање акрилик случај
Отворено Камера :
1. Камера Сензор : 1/3" HD CMOS
2. Дефиниција : 1200 TVL
3. Леќи на камерата : 3.6 mm мегапикселна
4. Погледнете агол : 68 степен
5. Led диоди за ноќно гледање : IR Led диоди
6. Водоотпорен Ниво : IP65
7. Големина : 122x41x23mm
8. Материјал : Алуминиум Легура
9.Поддршка на СМАРТ КАРТИЧКА
Пакетот вклучува :
1 * паркинг (Надворешен камера
6 * Внатрешна следење
6 * AC адаптер
1 * 5m 4-core приклучен кабел
1 * 2-core приклучен кабел
1 * Пакет на завртки
1 * User manual (рачно) - англиски јазик
2* RFID Keyfobs

Метод На Конекција:
Жичен
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Резолуција:
420TVLine
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Камерата:
Б/W
Тип:
Спогодба Систем
Врата:
Yes
моќност:
220v
Комплет За Конфигурација:
Еден до Шест Видео Doorphone
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Материјал:
метал и пластика
Агол На Гледање (°):
92
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Samrt Дома Интерфејс:
No
Бренд Име:
SmartYIBA
IP Камера Интерфејс:
No
Број На Модел На:
V43E168-5301V6
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
моќност:
AC 110-240V
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Големина:
15*12*12
Екранот Големина на Екранот(инчи):
4.3 ИНЧЕН

Слична стока во категоријата..