• Намалена цена
  • Ново
ORISSI Силикони G место Вибратор Секс Играчка 30 Брзина C-форма Безжичниот Далечински управувач за Контрола на Вибрациите За Парови Двојно Мотори Секс Производи
zoom_in

ORISSI Силикони G место Вибратор Секс Играчка 30 Брзина C-форма Безжичниот Далечински управувач за Контрола на Вибрациите За Парови Двојно Мотори Секс Производи

DEN 2160.00 2399.52

Износот
check Това е достапна


Објектот Стил : G место Вибратор
Материјал : Силикон +ABS
Боја : Виолетова (Изборен)
Големина : Како што е Прикажано 95x28mm 80x24mm ,Безжичниот Далечински Управувач
Функција : 30 режим на вибрации , Двојниот Вибратор
Батерија : Литиум батерија (USB линија) 2 парчиња AAA батерија (не се вклучени)
Функција : Водоотпорен , нечујно
Пакет : во дискретен (во оригиналната кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е за поединци и парови за користење, ве молиме да се задржи хигиената, пред и по употреба.
Ве молиме чувајте го AC адаптерот и батеријата кутија во суво место.

Тип На Објект:
Vibrators
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
orissi
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
ES014255
Големина:
1 pcs
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
G-Точката

Слична стока во категоријата..