• Намалена цена
  • Ново
Женски Masturbator Анален Еротски Симулација на Секс Голем Пенис Гигант Огромен Дилдо Супер Големи Дилдо Секс Играчки за Жените Реални Вибратори
zoom_in

Женски Masturbator Анален Еротски Симулација на Секс Голем Пенис Гигант Огромен Дилдо Супер Големи Дилдо Секс Играчки за Жените Реални Вибратори

DEN 913.00 1343.52

Износот
check Това е достапна


Пакет :
Нашите пакување внимание на корисничката приватност.
За боја :
Производ фотографии професионална фотографија и пост-поправните и прилагодување, колку што е можно со реалноста на истиот производ, но бидејќи на светлината на екранот во боја и личното разбирање на бојата е различно, што резултираше со мал број на физички и фотографии може да се сиромашните, ако не може да се прифати внимателно да се купи, да се заблагодарам ќе се Разбере.
За големина на :
Чисто поради нашите рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме да не може да го прифати внимателни купување.
За дистрибуција :
Со цел да се осигура дека ќе го добиете интегритет на бебето, ние ве потсети на про во приемот на пакет да се обрне внимание за да ги проверите пакување е здрав, и дали има траги од уривање, треба да биде потпишано со вашиот лик.
Нашата Гаранција :
Ние ќе ја испита сите елементи, за да бидете сигурни дека тие се непречено и безбедно за вашата употреба, ако има било скршено или дефект, ве молиме контактирајте со нас за
наплата или некоја нова.

Дијаметар:
3.8 cm
Бренд Име:
S-HANDE
Број На Модел На:
WJ329001
Големина:
Conventional
Материјал:
Медицински Силикони
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Вибратори

Слична стока во категоријата..