• Намалена цена
  • Ново
Најдобра Промоција 3pcs Рутер Битови Круг Над Железнички Плоча Машина Stile Залив Панел Raiser Материјал легура 1/2 инч
zoom_in

Најдобра Промоција 3pcs Рутер Битови Круг Над Железнички Плоча Машина Stile Залив Панел Raiser Материјал легура 1/2 инч

DEN 1724.00 2428.32

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Материјал : Тешко легура
Боја : жолта
Вратило : 1/2"(12.7 мм)
Напомена :
-Кога алатка е тапа, ве молиме да се замени со нова алатка, не продолжи да се користи за да се избегне сечење
алатка за кршење и повреда од несреќен случај
-При користење на алатка за сечење, ве молиме одберете го сечилото должина е поголема од работа член
-Кога оперативни, корисникот е побарано да носат безбедност очила.
Пакетот вклучува :
3x Рутер битови

Должина:
Како опис на производот
Број На Модел На:
SKU00574
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Бренд Име:
XNEMON
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови

Слична стока во категоријата..