• Ново
YOFE 5Pcs 0.5-3.0 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet 3.17 mm
zoom_in

YOFE 5Pcs 0.5-3.0 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet 3.17 mm

DEN 73.44

Износот
check Това е достапна

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Жолта Боја : Жолта Опис Вежба чак исти со моторни окно : 3.17 mm potional Дијаметар : 8mm Должина : 28mm Вежба Collet Големина(10 Pcs) : секој еден од 0,5 мм/1.0 mm/1.6 mm/2.4 mm/3.0 mm Количина : 6pcs answer : ___________________________ Note : : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Тип:
Други
Бренд Име:
YOFE
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво

Слична стока во категоријата..