• Намалена цена
  • Ново
4PCS/Set Двојно Страна на Оштетените Завртка Extractor Вежба Делови Од Смена Гром Студ Алатка
zoom_in

4PCS/Set Двојно Страна на Оштетените Завртка Extractor Вежба Делови Од Смена Гром Студ Алатка

DEN 194.00 216.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики На Производот :
1. Дизајниран за отстранување на завртка, цевки и завртки биле оштетени.
2. Направени од добар квалитет S2 легиран челик+ti материјал, издржлив да ја користите.
3. За двете левата и десната страна теми, брзи и подвижни.
Опис : Ништо не е повеќе фрустрирачки од кога работата е доведена до прекин кога еден шраф или болт прекините на работа. Сега имаме решение за вас со Двојно Страна на Оштетените Завртка Extractor S2 Легиран Челик+ti Надвор Смена Гром Студ Алатка, кои претставуваат нова генерација на алати за лесно да се отстранат оштетените навртки и завртки.

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
fixmee
Тип:
Основни Вежба Малку

Слична стока во категоријата..