• Ново
Висок квалитет на Автомобил ветробранското стакло Wiper За Субару Шумите (2008-),големина: 24+18
zoom_in

Висок квалитет на Автомобил ветробранското стакло Wiper За Субару Шумите (2008-),големина: 24+18

DEN 624.00

Износот
check Това е достапна

Компатибилност : За Субару Шумите (2008-2016),големина : 24"+18" Пакетот Вклучува : Wiper Сечилото 24" *1 Wiper Сечилото 18" *1
Карактеристики : Што е направен од висок квалитет на гума и високо-јаглероден челик, кој е отпорен на притисок од надворешната средина, како и ултравиолетови зраци, Озон, екстра висока и ниска температура, па како да се прошири wiper сечилото живот и перформанси. Совршена комбинација со воздух динамика за да се елиминира бучавата и да се намали отпорот Поголема видливост и подолг живот Елиминација на изложени метали спречува мраз и снег build-up"

Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Име На Модел:
Втората светска војна-1447
Година:
2017Year
Шумите-Година:
2010,2013,2012,2011,2015,2014,2008,2016,2009
Модел На Субару:
Шумарот
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Материјал Тип:
гума&Нерѓосувачки челик&Пластика
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001

Слична стока во категоријата..