• Намалена цена
  • Ново
Mikkuppa Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2008- Пар 24+18 Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци
zoom_in

Mikkuppa Wiper Ножеви За ФОЛКСВАГЕН Caddy 2008- Пар 24+18 Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци

DEN 592.00 911.52

Износот
check Това е достапна


Функција
Висок квалитет wiper ножеви со долгата употреба живот.
PBT суровини; Природна гума и нерѓосувачки челик спринт во внатрешноста.
Станот и елегантен пролет ленти wiper ножеви.
Користејќи ја истата технологија како Европа премиум автомобил производители. 100% OE дизајн, овие wiper ножеви може да го замени вашиот wiper сечилото директно и совршен натпревар.
MIKKUPPA Наплата или замена :
Ве молиме не го остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ако наидат на проблеми со приемот на стоката, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се потрудиме да ви послужи.
Во овој контекст, имаме три големи наплата или замена политика :
1. Кога ќе ја прими стоката, стоката се оштетени, ние нема да имаат причина да ви испрати нова wiper или да изберете да се вратат.
2. Ако производот е неисправен, како што се бучавата, стружење не е чист, ние може да ви вратат или ре-испраќање на стоката.
3. Кога сте го купиле погрешна wiper без барање на клиентите услуги за моделот и големината, ние, исто така, испрати право wiper за вас.
Откако ќе се плати мене, вашата цел ќе биде завршен во два дена (со исклучок на викенди или празници)
Повеќето земји преку Ali Express Стандард Превозот, Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух mail, очекувано време на испорака е обично 20-40 дена.
Ние ќе ги прогласи мала вредност за вашата цел да се избегнат било какви давачки или даноци на превозот на производот низ Воздухот Mail.
Ако сè уште не добиле стоки еден месец по вашата нарачка, ве молиме да ни оставите порака. Ние ќе ги провери логистика за вас и веднаш се прошири вашата цел заштита.

Бренд Име:
Mikkuppa
Caddy-Година:
2011,2015,2010,2012,2008,2013,2009,2014
Фолксваген Модел:
Caddy
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
2016Year
Име На Модел:
CPC1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
18inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел, Име:
VW
Количина:
Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
автомобил се направи:
За ФОЛКСВАГЕН Caddy
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
24+18
Адаптер:
Специфични-Fit

Слична стока во категоријата..