• Намалена цена
  • Ново
Вкусен Вештачки Растенија Заоблени Lotus со Bud Meaty Централа Симулација Potted Пејзаж Вештачко Цвеќе за Домашна Декорација
zoom_in

Вкусен Вештачки Растенија Заоблени Lotus со Bud Meaty Централа Симулација Potted Пејзаж Вештачко Цвеќе за Домашна Декорација

DEN 43.00 71.04

Износот
check Това е достапна


Карактеристики
100% сосема нов.
Ве молиме имајте предвид дека имаме неколку бои.Ве молиме изберете бојата што сакате.
Материјал : ПВЦ
Големина : 10cm
Цвет големина : 5x7.5cm
Мие и се Чувствуваат Вистински.
Цвет матични може да биде свиткана како што треба.
Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор.
Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Пакет Листата :
Лажни Цвет x1 PC
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Бренд Име:
Ladygarden
Материјал:
ПВЦ
Број на Компјутери:
1pc
Сместување:
Кат
Растенијата Стил:
Бонсаи
Цвет:
квалитетот вештачки цвеќиња
Употреба:
Вештачко Цвеќе Невестата Дома Декор
За:
вештачки цвеќиња за свадба
Цвеќиња:
вештачки цвеќиња висок квалитет
1:
вештачки цвеќиња
2:
лажни цвеќиња
3:
затворен растенија и цвеќиња
4:
свадба цвет
5:
Невестата Букет Цвеќе Симулација
Име:
вештачки цвеќиња

Слична стока во категоријата..