• Намалена цена
  • Ново
5/10Pcs/многу Вештачки Зелени Растенија 7 Вилушка Симулација Пластични Свежата Трева за Аквариум Риба Резервоарот Декорација Водни Резерви
zoom_in

5/10Pcs/многу Вештачки Зелени Растенија 7 Вилушка Симулација Пластични Свежата Трева за Аквариум Риба Резервоарот Декорација Водни Резерви

DEN 346.00 417.12

Износот
check Това е достапна

5/10 Pcs/многу Вештачки Зелени Растенија 7 Вилушка Симулација Пластични Свежата Трева за Аквариум Риба Резервоарот Декорација Водни Резерви

Големина:
5pcs, 10pcs
Број на Компјутери:
1pc
Сместување:
Десктоп
Материјал:
PP
Растенијата Стил:
гранка

Слична стока во категоријата..