• Намалена цена
  • Ново
10pcs трговија на големо Шумски Стил Вештачко цвеќе булчински / Деверуша рака / зглоб цвеќиња свадба невестата / младоженецот corsage / brooch
zoom_in

10pcs трговија на големо Шумски Стил Вештачко цвеќе булчински / Деверуша рака / зглоб цвеќиња свадба невестата / младоженецот corsage / brooch

DEN 1342.00 1578.24

Износот
check Това е достапна


10pcs трговија на големо Шумски Стил Вештачко цвеќе булчински / Деверуша рака / зглоб цвеќиња свадба невестата / младоженецот corsage / brooch
Материјали : свила цвеќиња , лента
100% Сосема Нов и Висок Квалитет , трговија на големо цена . Тип : Како вашиот избор Количина : 10 компјутери Боја : 4 бои за да го изберете Aslo можеме да го прифатиме прилагодено боја Материјал : Лента & свила цвет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. e-Пакет : 10-25 дена . Експрес : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. 4. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3. Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Имаат убав ден, ви благодариме.

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Цвет Стил:
Цвет Букет
Повод:
Свадба
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Тип:
Трендафил
Број На Модел На:
ДД-WC0009avaa
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Точка име :
Гроздобер вештачко цвеќе свадба corsage / зглоб цвеќиња
Пакет Содржина:
свадба corsages / зглоб цвеќиња
Употреба:
свадба партија
Вид:
Екранот свадба Цвет

Слична стока во категоријата..