• Намалена цена
  • Ново
12pcs! Hi-Q вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Издигна големо Dew лотос цветови
zoom_in

12pcs! Hi-Q вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Издигна големо Dew лотос цветови

DEN 1428.00 1680.00

Износот
check Това е достапна


12pcs! 100% Hi-Q вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Издигна големо Dew лотос цветови
Точка име : вештачка свила Ranunculus asiaticus / Dew лотос цветови
Материјали : свила , пластични
Големина на : t тој вкупна должина е околу 43cm, цвет дијаметар од околу 8.5 cm .
Функција : 100% висок квалитет и 100% сосема нов свила цвет
Тука нашата цена е за 1 број= 12 парчиња, не се вклучуваат било вазна или другите .
Ако изберете мешани бои, ве молиме да ни остават порака за бои што сакате . ако не , ние ќе ги испрати по случаен избор. Ви благодариме!
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. e-Пакет : 10-25 дена . Експрес : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. 4. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3. Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Имаат убав ден, ви благодариме.

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
ДД-FP032-3aaa
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
Свила
Повод:
Нова Година
Стил:
Цвет
Тип:
Dew lotus
Точка име :
вештачки Dew лотос цветови
Материјал:
резолуцијата свила цвеќиња и пластични пол
Употреба:
дома декорација,приказ декорација,други

Слична стока во категоријата..