• Намалена цена
  • Ново
Вештачки Amaryllis цвет гранка fleurs artificielles за дома табела свадба декорација лажни свила цвеќиња Hippeastrum флорес
zoom_in

Вештачки Amaryllis цвет гранка fleurs artificielles за дома табела свадба декорација лажни свила цвеќиња Hippeastrum флорес

DEN 316.00 472.32

Износот
check Това е достапна

Вештачки Amaryllis цвет гранка fleurs artificielles за дома табела свадба декорација лажни свила цвеќиња Hippeastrum флорес
Име : Amaryllis цвет
Материјали : Свила
Цвет Дијаметар : 13cm
Целата Должина : 50cm
Пакетот Вклучува : 1 филијала, Без Вазна


Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Artknock
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
a325
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
amaryllis
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Amaryllis

Слична стока во категоријата..