• Намалена цена
  • Ново
Мини Зелена Faux Succulents Вештачки Растенија Лажни Избрани Матични Земјиште Lotus Градина Дома Пејзаж Оркестарот Свадба Декорација
zoom_in

Мини Зелена Faux Succulents Вештачки Растенија Лажни Избрани Матични Земјиште Lotus Градина Дома Пејзаж Оркестарот Свадба Декорација

DEN 45.00 52.32

Износот
check Това е достапна


Мини Зелена Faux Succulents Вештачки Растенија Лажни Избрани Матични Земјиште Lotus Градина Дома Пејзаж Оркестарот Свадба Декорација
100% Сосема нов и висок квалитет!
Убава симулација цвеќиња
Совршен за вашата DIY идеален декорација, свадби, партии и дома декоратор.
На succulents се убави.
metarial : Пластика
"

Бренд Име:
firlar
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Вештачки Вкусен
Стил:
Цвет
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Тип:
Цвет Лозата/Ратан
функција 1:
новогодишни декорации
Карактеристика 2:
Партија Декорации
функција 3:
пластични цвет
карактеристика 4:
свадба покани
Карактеристика 5:
свадба декорација
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.238kg (0.52lb.)
Пакет Големина:
15cm x 15cm x 1cm (5.91in x 5.91in x 0.39in)

Слична стока во категоријата..