• Намалена цена
  • Ново
Вештачки Пеперутка Орхидеи матични остава Faux зеленило цвет arrangment растенија DIY дома декорација Орхидеи цвеќиња лист венец
zoom_in

Вештачки Пеперутка Орхидеи матични остава Faux зеленило цвет arrangment растенија DIY дома декорација Орхидеи цвеќиња лист венец

DEN 73.00 108.96

Износот
check Това е достапна

Вештачки Пеперутка Орхидеи матични остава Faux зеленило цвет arrangment растенија DIY дома декорација Орхидеи цвеќиња лист венец
Материјал : Пластични Големина : S : Целата должина : 17cm, Лист : 11.5x7cm M : Целата должина : 21cm, Лист : 13.5x7.5cm L : Целата должина : беа 25,5 см, Лист : 19x9cm
Пакетот вклучува : 1 парче, Без вазна

Големина:
L, M, S
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
Artknock
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
a324
Стил:
Цвет
Тип:
Орхидеи На Матични
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Орхидеи матични

Слична стока во категоријата..