• Намалена цена
  • Ново
50pcs Хавајски Цвет leis Гарланд Ѓердан Фенси Облека Партија Хаваи Плажа, Забава Цвеќиња DIY Партија Плажа Свадба декорација
zoom_in

50pcs Хавајски Цвет leis Гарланд Ѓердан Фенси Облека Партија Хаваи Плажа, Забава Цвеќиња DIY Партија Плажа Свадба декорација

DEN 712.00 1167.84

Износот
check Това е достапна

ние би сакале да им понуди можност за попуст следниот пат кога ќе се купуваат во нашата продавница производ споделување на социјалните медиуми како VK, Facebook. ќе ги најдете на копчето испрати во рамките на главната слика на производот, како што е прикажано на сликата.
тие се од врвен квалитет, како можете да кажете во повратни информации. (Екранот потребни за попуст) Дали Сакате Асортиман на Високо Квалитетни Leis кои Траат Подолго?! Ако сте присутни на Luau или Лица, ќе треба премиум квалитет Leis да го добиете во Хавајски расположение! Со 50 повеќето шарени & удобно Хавајски Lei Ѓердани на Земјата, вие ќе имате неверојатен Luau се со вашите пријатели! Најдобро Од Сите.. Со 50 премиум квалитет најголемиот дел leis - никогаш не ќе мора да се грижите за трчање надвор.. И тие може да се користат повеќе пати за повеќе настани. Тоа е како тие траат вечно! Овие Свила Хавајски Leis се толку Меки & Удобно Ќе Мислат дека си Сонувам! Направени надвор од нашите сопствени Simu Свила, овие Leis се СУПЕР УДОБНО & Трајни! Исто така, тие се СИТЕ Полна Големина 36" leis ( НЕ МИНИ LEIS ) па вие и вашите гости Љубовта на вашиот Хавајски leys сет. Однесувајте се кон себе на луксузни искуство со овие Хавајски цвет leis & Кликнете на Додади во Кошничка СЕГА! Ќе ги Имаат Сите Шарени Видови на Leis Ви Треба! Овие Хавајски цвет leis да можете & вашите пријатели во добар дух со интензивна партија бои! Можете да очекувате : Боја :Случаен Боја Вие само може да оди право со Толку Многу варијации..и ќе го сакам, GURARANTEED! Она што го Прави Нашиот Хавајски Ѓердан Leis НАЈДОБРИ?! Мека Simu Свила Leis ! Издржливи & Трае Повеќе Намени! Највисок Врвен Квалитет! 50 КТ, па Никогаш не ќе го снема! УЛТРА Жив & Шарени! 36" Полна Големина! 100% Гаранција За Квалитет! Дали Сте Подготвени да ги поседува НАЈДОБРИТЕ Leis Загарантирани!? Ние сме толку сигурни сте љубители на овие leis дека ние сме нуди вашиот 100% Пари Гаранција за враќање на! Би сакале да го имаат НАЈДОБРОТО.. тоа е причината зошто ние сме, исто така, нуди многу кратко Време Специјален Попуст! БРЗ! Ги искористат Предностите на оваа Специјална Понуда! Ако Сте Подготвени да се доживее луксуз, издржливост и на сите околу најдобри Хавајски lei гарланд на Земјата.. Кликнете на Додади во Кошничка СЕГА!

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Венец
Број На Модел На:
Дома декорација декорација на ноќта на Вештерките, Божиќ, Роденденот градина
Повод:
Божиќ
Стил:
Цвет

Слична стока во категоријата..